Seznam tříd ZŠ

Přípravná třída

Jana Janoušová      13 žáků

  • telefon            377893182
  • e-mail:            janousova@zshermanovahut.cz

 

1.ročník

Hana Forstová -       17 žáků

  • Výuka:            1.stupeň
  • Telefon:           377893182
  • e-mail:             forstova@zshermanovahut.cz

 

2.ročník     

Bc. Vlasti Hořká      16 žáků

  • Výuka:           1.stupeň
  • Telefon:          377893182
  • e-mail:            horka@zshermanovahut.cz

 

3.ročník     

Mgr. Romana Valíčková  9 žáků

  • Výuka:          1.stupeň
  • Telefon:         377893182
  • e-mail:           valickova@zshermanovahut.cz

 

4.ročník   

Mgr. Lenka Puchmertlová   25 žáků

  • Výuka:          1.stupeň, 2.stupeň
  • Telefon:         377893182
  • e-mail:           puchmertlova@zshermanovahut.cz

 

5.ročník     

Mgr. Ladislava Medřická  16 žáků

  • Výuka:         1.stupeň, 2.stupeň
  • Telefon:        377893182
  • e-mail:          medricka@zshermanovahut.cz

 

6. ročník

Mgr. Iva Hosmanová   21 žáků

  • Výuka:          2.stupeň
  • Telefon:        377893182
  • e-mail:          hosmanova@zshermanovahut.cz

 

7.ročník   

Ing. Veronika Havlíčková  20 žáků

  • Výuka:         1. 2.stupeň
  • Telefon:       377893182
  • e-mail:         havlickova@zshermanovahut.cz

 

8.ročník    

Mgr. Libuše Němečková 21 žáků

  • Výuka:        2.stupeň 
  • Telefon:       377893182
  • e-mail:         nemeckova@zshermanovahut.cz

 

9.ročník    

 Mgr. Ilona Daňková- 19 žáků

  • Výuka:        2.stupeň 
  • Telefon:      377893182
  • e-mail:        dankova@zshermanovahut.cz

 

Ing. Eva Bozděchová

  • Výuka:        2. stupeň, 1.stupeň 
  • Telefon:      377893182
  • e-mail:        bozdechova@zshermanovahut.cz

Mgr. Vlasta Bízková

  • Výuka:       2. stupeň, 1.stupeň 
  • Telefon:      377893182
  • e-mail:        bizkova@zshermanovahut.cz

Jan Vavřina

  • Výuka:       2. stupeň 
  • Telefon:      377893182
  • e-mail:        vavrina@zshermanovahut

 

Konzultační hodiny

Jméno

Den

Čas

Forstová Hana

pondělí

13:00 – 14:00

Bc. Hořká Vlasti

pondělí

9:10 – 9:55

Mgr. Valíčková Romana

úterý

10:10 – 10:55

Mgr. Puchmertlová Lenka

středa

11:00 – 11:55

Mgr. Medřická Ladislava

pondělí

11:05 – 11:50

Mgr. Hosmanová Iva

úterý

11:00 – 11:45

Ing. Havlíčková Veronika

pondělí

12:00 – 12:30

Mgr. Němečková Libuše

středa

12:00 – 12:30

Mgr. Daňková Ilona

úterý

10:10 – 10:55

Ing. Bozděchová Eva

úterý

12:00 – 12:30

Mgr. Bízková Vlasta

pátek

9:10 – 9:55

Bc. Vavřina Jan

středa

10:10 – 10:55

Janoušová Jana

pondělí

12:30 – 13:15

Mgr. Lukáčová Jana

pondělí

14:00 - 15:00

Ing. Jůza Zdeněk, Ph.D.,MBA

úterý

15:00 – 15:45

Konzultační hodiny budou probíhat po telefonické domluvě s učitelem. Samozřejmě je možné dohodnout jiný termín dle Vašich možností.

Soubory ke stažení

12.09.2021   Mgr. Libuše Němečková